2 litre elma suyu için; 2×10 = 20 TL
1 litre portakal suyu için; 18 TL
3 litre nar suyu için; 3×14 = 42 TL
Toplamda ise 20 + 18 + 42 = 80 TL ödenir karışıma.
Onlineodev.com'a hoş geldiniz! Okul derslerinizdeki ödevleriniz ve anlamadığınız konular için aradığınız hızlı ve doğru cevapları burada bulabilirsiniz.
Türkiye Geneli Online Deneme Sınavlarına Katılın.