128 kez görüntülendi
Matematik kategorisinde ♦ tarafından
<span itemprop="name">Mahmut Bey, 4 kg zeytin için 58 TL ödemiştir. Mahmut Bey&#039;in 1 kg zeytin için ne kadar ödediğini bulunuz</span>

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
♦ tarafından


4 kg zeytine 58 lira ödemişse, 1 kg zeytine
58 / 4 = 14,5 lira öder.

Onlineodev.com'a hoş geldiniz! Okul derslerinizdeki ödevleriniz ve anlamadığınız konular için aradığınız hızlı ve doğru cevapları burada bulabilirsiniz.

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavlarına Katılın.

...