3,5 kg bezelyeye 28 TL ödediğine göre 1 kg bezelyeye 28/3,5 = 8 TL ödeme yapar.
Onlineodev.com'a hoş geldiniz! Okul derslerinizdeki ödevleriniz ve anlamadığınız konular için aradığınız hızlı ve doğru cevapları burada bulabilirsiniz.
Türkiye Geneli Online Deneme Sınavlarına Katılın.